

| Oyun Adı |
: Trine 2 Complete Story
|
| Oyunun Sürüm Adı | : Skıdrow |
| Oyunun Çıkış Tarihi | : 8 Haziiran 2013 |
| Dosya Türü | : ISO |
| Dosya Boyutu | : 2.89 GB |
| Oyun Dili | : İngilizce |
| Rar Şifresi | : Yok |
| Crack | : İçindedir |

| İşletim Sistemi | : Windows ® XP SP3 / Windows ® Vista SP2 / Windows ® 7 / Windows ® 8 |
| İşlemci |
: Intel Core 2 Duo processor with a clock frequency of 2.8 GHz
|
| RAM | : 2 GB |
| Ekran Kartı | : 512 MB |
| Boş Alan | : 4 GB |



ALINTIDIR: www.teknogate.net
İlgili Aramalar:oyun, pc oyun, Trine 2 Complete Story full indir, Trine 2 Complete Story indir, Trine 2 Complete Story tek link indir, Trine 2 Complete Story, turbobit indir,
''Trine 2 Complete Story Full Tek Link İndir'' Bu yazı; 9 Eylül 2013 Pazartesi tarihinde Oyunlar kategorisine eklenmiş olup Rezan Güler tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca henüz yorum yapılmamış bir yazıdır.







Bu Yazı Hakkında Birseyler Demek İstermisiniz ?