

| Oyun Adı | : APOX |
| Oyunun Sürüm Adı | : Prophet |
| Sürüm Çıkış Tarihi | : 20 Ocak 2011 |
| Dosya Türü | : İSO |
| Dosya Boyutu | : 1.81 GB |
| Oyun Dili | : İngilizce |
| Rar Şifresi | : Yok |
| Crack | : İçindedir |

| İşletim Sistemi | : Windows ® XP SP3 / Windows ® Vista SP2 / Windows ® 7 / Windows ® 8 |
| İşlemci |
: Intel Pentium 4 @ 2.8 GHz / AMD Athlon 64 3000+
|
| RAM | : 1 GB |
| Ekran Kartı | : nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 |
| Boş Alan | : 2 GB |



İlgili Aramalar:
''APOX - PROPHET Full Tek Link İndir'' Bu yazı; 9 Eylül 2013 Pazartesi tarihinde Oyunlar kategorisine eklenmiş olup Rezan Güler tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca henüz yorum yapılmamış bir yazıdır.







Bu Yazı Hakkında Birseyler Demek İstermisiniz ?