

| Oyun Adı |
: Remember Me
|
| Oyunun Sürüm Adı | : Fairlight |
| Oyunun Çıkış Tarihi | : 4 Haziiran 2013 |
| Dosya Türü | : ISO |
| Dosya Boyutu | : 6.88 GB |
| Oyun Dili | : İngilizce |
| Rar Şifresi | : Yok |
| Crack | : İçindedir |

| İşletim Sistemi | : Windows ® XP SP3 / Windows ® Vista SP2 / Windows ® 7 / Windows ® 8 |
| İşlemci |
: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz
|
| RAM | : 2 GB |
| Ekran Kartı | : NVIDIA GeForce 8800GTS, ATI RadeonTM HD 3850+ |
| Boş Alan | : 8 GB |



İlgili Aramalar:oyun, pc oyun, Remember Me full indir, Remember Me indir, Remember Me tek link indir, Remember Me,
''Remember Me Full Tek Link İndir'' Bu yazı; 9 Eylül 2013 Pazartesi tarihinde Oyunlar kategorisine eklenmiş olup Rezan Güler tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca henüz yorum yapılmamış bir yazıdır.






Bu Yazı Hakkında Birseyler Demek İstermisiniz ?