

| Oyun Adı |
: Deadpool
|
| Oyunun Sürüm Adı | : Fairlight |
| Oyunun Çıkış Tarihi | : 25 Haziiran 2013 |
| Dosya Türü | : ISO |
| Dosya Boyutu | : 5.8 GB |
| Oyun Dili | : İngilizce |
| Rar Şifresi | : Yok |
| Crack | : İçindedir |

| İşletim Sistemi | : Windows ® XP SP3 / Windows ® Vista SP2 / Windows ® 7 / Windows ® 8 |
| İşlemci |
: Intel Core 2 Duo E8200@2.66 GHz ya da AMD Phenom X3 8750
|
| RAM | : 2 GB |
| Ekran Kartı | : ATI Radeon HD4850 ile GeForce 8800 GT serisi |
| Boş Alan | : 7 GB |



İlgili Aramalar: Deadpool full indir, Deadpool hızlı indir, Deadpool indir, Deadpool letitbit indir, Deadpool tek link indir, Deadpool turbobit indir, oyun, pc oyun
''Deadpool Full Tek Link İndir'' Bu yazı; 8 Eylül 2013 Pazar tarihinde Oyunlar kategorisine eklenmiş olup Rezan Güler tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca henüz yorum yapılmamış bir yazıdır.






Bu Yazı Hakkında Birseyler Demek İstermisiniz ?