

| Oyun Adı |
: Company of Heroes 2
|
| Oyunun Çıkış Tarihi | : 25 Haziiran 2013 |
| Dosya Türü | : ISO |
| Dosya Boyutu | : 10.95 GB |
| Oyun Dili | : İngilizce |
| Rar Şifresi | : Yok |
| Crack | : İçindedir |

| İşletim Sistemi | : Windows ® XP SP3 / Windows ® Vista SP2 / Windows ® 7 / Windows ® 8 |
| İşlemci |
: 2GHz Intel Core2 Duo veya eşdeğeri
|
| RAM | : 2 GB |
| Ekran Kartı | : GeForce 8800 GT veya Radeon HD 2900XT |
| Boş Alan | : 12 GB |



İlgili Aramalar: Company of Heroes 2 full indir, Company of Heroes 2 indir, Company of Heroes 2 tek link indir, Company of Heroes 2, turbobit indir, oyun, pc oyun
''Company of Heroes 2 Full Tek Link İndir'' Bu yazı; 8 Eylül 2013 Pazar tarihinde Oyunlar kategorisine eklenmiş olup Rezan Güler tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca henüz yorum yapılmamış bir yazıdır.






Bu Yazı Hakkında Birseyler Demek İstermisiniz ?